Wyjątkowy Hotel Spa w Krakowie

Zobacz galerię

Zobacz galerię

szeroka oferta zabiegów

Relaks w cenie doby hotelowej


Zapraszamy do Centrum Relaksu czterogwiazdkowego Hotelu Swing. Każdego dnia od godziny 16:00 do 20:00 oferujemy zabiegi, które pozwolą Ci zaznać cudownego odprężenia i zapomnieć o wszystkich troskach. W cenie pobytu oferujemy:

  • relaks w suchej łaźni fińskiej,
  • odpoczynek w łaźni parowej z aromaterapią,
  • ekran solny, a na nim krystaliczna sól kamienna,
  • specjalny zestaw do koloroterapii.

Centrum Relaksu jest dostępne bez dodatkowych opłat również dla posiadaczy karty Benefit System, OK System, FitFlex oraz Fit Profit. Dzięki szerokiej ofercie odwiedzają nas nie tylko mieszkańcy ​Krakowa. Hotel SPA Swing wybierają również Goście z całej Polski i wracają do nas z uśmiechem na twarzy.

Koszt godzinnego pobytu w Centrum Relaksu dla pozostałych Gości wynosi 30 zł.

Wymarzony wypoczynek

Hotel Swing to wyjątkowy ​hotel ze SPA w Krakowie,​ który pozwoli Ci skorzystać z wielu zabiegów i masaży w bardzo atrakcyjnych cenach.

Zapoznaj się z bogatą ofertą zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających. Naszą dumą są również doskonałe masaże. Zawsze możesz liczyć na wysoki profesjonalizm personelu i relaks na najwyższym poziomie. Wybierz ​hotel ze SPA, a Kraków s​tanie się miejscem, który zawsze będziesz kojarzyć z wymarzonym relaksem.

Oto szczegółowa oferta zabiegów, które oferujemy naszym Gościom:

Pielęgnacja twarzy

Pielęgnacja ciała

Wyjątkowe masaże

Pakiet Shimmer Gold

Pakiet Sweet Coco

 

Regulamin Centrum Relaksu oraz SPA

Kontakt

Kontakt

Swing to wyjątkowy ​Hotel SPA w Krakowie,​w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do kontaktu z personelem Centrum Relaksu i Gabinetów SPA codziennie od godziny 16:00 do 22:00.

Koniecznie odwiedź​ Kraków i SPA Hotelu Swing. Dokonaj rezerwacji już teraz i zaznaj niespotykanego dotychczas komfortu. Gwarantujemy najwyższy profesjonalizm i doskonałą jakość usług.

Telefon: +48 12 311 11 05
e-mail: spa.swing@hotelswing.pl.