Nagłówek grafiki

Rezerwując nocleg w wybranych ofertach w cenie noclegu Goście Hotelu otrzymują jednorazowy, godzinny lub jednorazowy nielimitowany czasowo bilet do sąsiadującego z Hotelem Parku Wodnego. Wśród licznych atrakcji hali basenowej znajdują się między innymi profesjonalne Saunarium, hydromasaże, jacuzzi solankowe, ścianki wspinaczkowe, siłownia wodna, miejsce do uprawiania sportów wodnych oraz ponad 800 metrów zjeżdżalni.

Jeśli Twoja rezerwacja nie zawiera wstępu do Parku Wodnego w Recepcji Hotelu masz możliwość zakupienia biletów w atrakcyjnych cenach!

Sprawdź sam: https://www.parkwodny.pl/saunarium/

 

Nagłówek grafiki

Za dodatkową opłatą można skorzystać z bogatej oferty klubu treningowego FitPark zlokalizowanego na I piętrze budynku Parku Wodnego. Do Państwa dyspozycji jest 1000 m2 siłowni z trzema strefami treningu funkcjonalnego oraz zajęcia grupowe prowadzone przez wykwalifikowaną Kadrę Trenerską. W skład treningów grupowych wchodzą zajęcia prowadzone w przestrzeniach funkcjonalnych w siłowni, zajęcia fitness, Pilates, Joga, zajęcia taneczne oraz treningi Muaythai w ramach Szkoły Sportów Walki. Harmonogram zajęć oraz szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie: www.FitPark.ParkWodny.pl