RODZINNE POKOJE

Idealny dla rodzin z dziećmi

Udogodnienia dla najmłodszych Gości

Bilety do Krakowskiego Zoo
w specjalnej cenie

Odwiedź naszą podopieczną w Krakowskim Zoo


Chcemy aby Twój czas spędzony z najbliższymi był niezapomniany i wyjątkowy. Najbardziej zależy nam na uśmiechu najmłodszych, dlatego z myślą o Twoich pociechach przygotowaliśmy specjalne pakiety. Zadbaliśmy o Wasz komfort i bezpieczeństwo, organizując rzeczy niezbędne do spokojnego wypoczynku.

UDOGODNIENIA W HOTELU

Hotel Swing**** zadba o to, żeby pobyt z rodziną był komfortowy dla rodziców i niezapomniany dla dzieci.

Sala zabaw

Z pewnością będzie to ulubione miejsce zabaw Twojego dziecka w naszym hotelu. Ściana po której można pisać kolorowymi flamastrami, bujany samochodzik, kolorowanki, zabawki, pluszaki, wygodne pufy. Jednym słowem kolorowo, przytulnie, a co dla Ciebie najważniejsze - bezpiecznie.

Wyposażenie pokoi

Aby zapewnić Twojemu dziecku bezpieczny i komfortowy wypoczynek na Twoją prośbę możemy zabezpieczyć kontakty i szafki w pokoju, udostępnić łóżeczko wraz z pościelą, wanienkę, nocnik, podest łazienkowy, matę antypoślizgową oraz przewijak.

Nagłówek grafiki

Restauracja

Specjalnie skomponowane menu dla naszych najmłodszych Gości z pewnością przypadnie do gustu Twojemu dziecku. Niezależnie od tego czy jest ono smakoszem i chce poznawać nowe smaki, czy też niejadkiem – na pewno nie wyjdzie głodne. Restauracje przystosowane są do spełniania potrzeb najmłodszych. Wyposażone są w krzesełka dla dzieci, kolorową dziecięcą zastawę, śliniaczki oraz menu, które można pokolorować umilając czas oczekiwania na smakowite potrawy.

OKOLICZNE ATRAKCJE

Z nami nudy nie zaznasz! Usytuowanie naszego hotelu pozwoli Tobie i Twojej rodzinie na poznawanie Krakowa i okolic. Ponadto wokół hotelu znajduje się wiele atrakcji dla najmłodszych: Park Wodny, Centrum Zabaw Dziecięcych Gibon, bezpłatna sala zabaw w Centrum Dziecięcym Entliczek, Ogród Doświadczeń i wiele innych.

KONTAKT

Zapraszamy do kontaktu z hotelową Recepcją pod numerem telefonu:
+12 311 11 11
hotelswing@hotelswing.pl

 

Jakub Siemiątkowski – Kierownik Recepcji jest do Państwa dyspozycji w godzinach 08 – 16
(+ 48) 665 010 257fo@hotelswing.pl

ZAPRASZAMY DO HOTELU SWING****