Hotel przyjazny rodzinie

Idealny dla rodzin z dziećmi

Udogodnienia dla najmłodszych Gości

Bilety do Krakowskiego Zoo
w specjalnej cenie

Odwiedź naszą podopieczną w Krakowskim Zoo


Kraków​ od lat przyciąga turystów z całego świata. Wielu z nich poszukuje komfortowych noclegów dla całej rodziny. Postaw na relaks i koniecznie zapoznaj się z ofertą Hotelu Swing!

Pokoje dla całej rodziny

Doskonale rozumiemy, jak ważny jest czas spędzony w rodzinnym gronie. Dlatego przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety dla najmłodszych. Możesz liczyć na bezpieczeństwo i najwyższy komfort. Twoje pociechy ani przez chwilę nie będą się nudzić. Gwarantujemy wyjątkowy wypoczynek i doskonałą zabawę.

Szeroka gama udogodnień

Dzięki wielu atrakcjom i niezwykłej architekturze miasta, całe rodziny za cel podróży często obierają​Kraków. Hotel dla rodzin z dziećmi​to miejsce, w którym Ty i Twoja rodzina będzie czuła się komfortowo i bezpiecznie. Wybierz Hotel Swing i ciesz się cudownym wypoczynkiem!

Wyjątkowa Sala Zabaw

To miejsce szczególnie polubili najmłodsi Goście naszego hotelu. Czeka na nich moc atrakcji. Będą mogli pisać po ścianach kolorowymi flamastrami, bawić się zabawkami, korzystać z kolorowanek, bujanego samochodziku, czy odpoczywać na wygodnych pufach. To doskonała zabawa, która odbywa się w bezpiecznych warunkach.

Wyposażenie pokoi

Planując rodzinny wypoczynek, wybierz hotel przyjazny dzieciom. Kraków i Hotel Swing będzie strzałem w dziesiątkę. Bezpieczeństwo Twoich pociech jest dla nas najwyższym priorytetem. Ponadto udostępnimy łóżeczko z pościelą, nocnik, podest łazienkowy, wanienkę, matę antypoślizgową i przewijak.

Nagłówek grafiki

Restauracja pełna smaków

Nasi szefowie kuchni przygotowali specjalne menu dla dzieci. Wiemy doskonale co dzieci lubią a co jest "fuj". Dlatego nawet "niejadkowi" zaproponujemy coś co na pewno chociaż skubnie. ;) Restauracje wyposażone są w specjalne krzesełka dla najmłodszych, kolorową zastawę i śliniaczki. Oczekując na potrawy, dzieci mogą pokolorować menu.

Wybierz Kraków

Hotel przyjazny dzieciom ​powinien wyróżniać się doskonałą infrastrukturą. W okolicy znajduje się Park Wodny, Centrum Zabaw Dziecięcych Gibon, Ogród Doświadczeń oraz bezpłatna sala zabaw Centrum Dziecięcego Entliczek.

KONTAKT

Zapraszamy do kontaktu z hotelową Recepcją pod numerem telefonu:
+12 311 11 11
hotelswing@hotelswing.pl

 

Jakub Siemiątkowski – Kierownik Recepcji jest do Państwa dyspozycji w godzinach 08 – 16
(+ 48) 665 010 257fo@hotelswing.pl

ZAPRASZAMY DO HOTELU SWING****